Kross Warszawa

PORADY I SKLEP Z ROWERAMI MARKI KROSS W WARSZAWIE

1

Kross Trans Siberian – niezawodny trekking za dobre pieniądze

Firma Kross od kilku sezonów rozbudowuje grupę rowerów trekkingowych w swojej ofercie. Nic dziwnego, bo to właśnie takie rowery są coraz bardziej popularne wśród rowerzystów. Trekking to nie tylko rower na długie wyprawy z sakwami, ale przede wszystkim to rower bardzo uniwersalny. To także bardzo dobry wybór do codziennej jazdy po mieście, do pracy czy na dłuższą wycieczkę pod miasto. Trans Siberian w kolekcji 2015 został wyposażony w zasadzie wszystko czego potrzeba większości rowerzystów.

 

trans siberian 2015 męski rower

Dla wygody mamy: amortyzowany widelec SR Suntour, z niewielkim, ale wystarczającym skoku, amortyzowaną sztycę siodła, wygodne siodło, regulowaną wysokość kierownicy co ma duże znaczenie dla komfortu jazdy.

Do jazdy w terenie mamy opony z bieżnikiem, dużą ilość przełożeń (przerzutki shimano) dzięki czemu podjedziemy pod górkę a także po trudniejszym terenie przejedziemy.

Na wyprawy mamy bagażnik, na którym możemy zainstalować sakwy, mamy przede wszystkim duże koła – 29 calowe, dzięki czemu utrzymanie stałej, dużej prędkości jest łatwiejsze.

Rower posiada oczywiście także m.in. pełne oświetlenie wraz z prądnicą, podpórkę, a w promocji można go nabyć z takimi dodatkami jak licznik, pompka, bidon itp.

Rower kosztuje ok. 1500 zł, zbiera same dobre opinie, więc wydaje się to bardzo rozsądny wybór. Taki rower odpowiednio użytkowany i serwisowany będzie służył przez wiele lat. Zastosowana w nim przyzwoitej jakości osprzęt. Oczywiście przy przebiegach rocznie kilka tysięcy kilometrów sugerujemy wybrać jakiś wyższy model z rodziny trekkingów krossa.

 

rowery trekkingowe kross

Dostępny jest w wersji damskiej i męskiej, w kilku opcjach kolorystycznych. Wersja męska dostępna jest aż w czterech rozmiarach ramy, od 17 cali do 23 cali. Także panowie o wzroście od ok. 165cm do 200 cm powinni spokojnie dobrać dla siebie odpowiedni rozmiar.

Wersja damska to dwa rozmiary 17 i 19 cali.

 

 

2015kolekcjakrossmodeleofertarowertrekkingowy

admin • 14 kwietnia 2015


Previous Post

Next Post

Comments

  1. Ethan Amesquieto 22 czerwca 2016 - 8:35 pm Reply

    Mam nadzieje że coś podobnego jeszcze się pojawi

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *