Kross Warszawa

PORADY I SKLEP Z ROWERAMI MARKI KROSS W WARSZAWIE

1

Internetowy Sklep Rowerowy Kross

W naszych sklepach dostępność rowerów kross jest praktycznie 100% . Sprawdźcie sami: 22 378 38 68.

 

 

Kupując U NAS zawsze dostajesz WIĘCEJ !!! Do rowerów dajemy GRATIS m.in. liczniki, oświetlenie, zabezpieczenia, kaski koszyki i inne…

Co nas wyróżnia ?

– Gwarancja ZADOWOLENIA !!! 30 dni na zwrot roweru.

Zakupy w internetowym sklepie rowerowym coraz bardziej bezpieczne i popularne. Dzięki sprawnej obsłudze i dobrym doradztwie coraz więcej osób chętnie kupuje rower przez internet. W naszym sklepie nie dość, że dostawę otrzymujesz gratis to jeszcze masz aż 30 dni na sprawdzenie roweru i jego ewentualny zwrot. Tylko my dajemy Gwarancję Zadowolenia. Sprawdźcie sami www.domenasportowa.pl

– Raty BEZ DOPŁATY !!!

Dla wszystkich, którzy chcieliby kupić rower Kross przygotowaliśmy akcję promocyjną Raty bez Dopłaty. Oznacza to, że wybierając opcję zakupu na 10 równych rat nie dopłacasz ani złotówki, żadnych ukrytych kosztów. Szczegóły pod nr telefonu – 22 378 38 68 . Akcja przygotowana z firmą Żagiel. Warto skorzystać z tej opcji bo zaoszczędzić można nawet kilkaset złotych.

Akcja Bezpieczna Paczka – Bezpieczny Rower!

Zbliża się sezon rowerowy i jak co roku specjalnie dla naszych klientów ruszamy z akcją Bezpieczna Paczka – bezpieczny rower.

Na czym polega akcja? Na całkowitym wyeliminowaniu ryzyka uszkodzenia roweru podczas przesyłki.

Codziennie wysyłamy rowery w różne miejsca w  kraju i wiemy jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie ich do transportu. Mamy w tym duże doświadczenie i uważamy, że fabryczne opakowania nie wystarczają. Dlatego też nasi pracownicy przed wysłaniem każdego roweru odpowiednio zabezpieczają te elementy, które narażone są na uszkodzenie. Poprawiamy sposób pakowania po producentach. Zamawiając u nas rower masz pewność, że dojdzie on w odpowiednim stanie.

Bezpieczna paczka to dla nas priorytet, a opinie klientów potwierdzają, że nasze paczki są niezniszczalne.

Comments

  1. Artur 28 lutego 2011 - 10:04 pm

    Witam.
    Raty 0% to , żeby powiedzieć dosadnie , faktyczna prawda. Kupiłem Krossa A6 w zeszłym roku w sklepie przy ul. Niekłańskiej 41 (ich oferta jest również w internecie), wczoraj zapłaciłem ostatnią z 10 NIE OPROCENTOWANYCH rat i już w ten weekend będę śmigał po warszawskich ścieżkach rowerowych.

Comments are closed.