Kross Warszawa

PORADY I SKLEP Z ROWERAMI MARKI KROSS W WARSZAWIE

Rowery miejskie

Rowery miejskie z oferty Kross – czego się spodziewać?

Rowery miejskieW ofercie producenta Kross znaleźć można różnorodne rowery miejskie. Produkty tego typu cechują się bardzo dużą popularnością – wzrastającą z sezonu na sezon. Czym charakteryzują się dwukołowce zaprojektowane do poruszania się przede wszystkim w środowisku miejskim?

Dlaczego Kross?

Kross to producent cieszący się doskonałą opinią. Firma ta stale pracuje nad innowacjami, w związku z czym oferowane rowery wyróżniają się naprawdę wysoką jakością, stosowanymi systemami amortyzacji, osprzętem z wysokiej półki. Jednak… na takie parametry zwraca się uwagę przede wszystkim w przypadku rowerów crossowych czy też MTB. Czy w przypadku rowerów miejskich także można liczyć na tak dobre parametry?

Wygodne rowery miejskie z oferty Kross

W przypadku rowerów Kross można wybierać z wielu ciekawych propozycji z serii Urban. Rowery miejskie z tej kategorii to proste konstrukcje, które cechują się duża uniwersalnością. Wąskie alejki czy utwardzona nawierzchnia to naturalne środowisko dla takich jednośladów.

Jednak oprócz tego warto bliżej przyjrzeć się innej marce tego producenta – czyli Le Grand. W tym wypadku mamy do czynienia z wyjątkowo atrakcyjnymi holenderkami. Zarówno damskie, jak i męskie rowery miejskie tej firmy charakteryzują się atrakcyjnymi kolorami, ciekawym wykończeniem – a w połączeniu z koszykami wiklinowymi prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie.

Jednak nie chodzi tutaj tylko o design. Warto zwrócić uwagę, że jednoślady tej marki są wyposażone w osprzęt z wysokiej półki – a jednocześnie nie wykorzystują technologii, z których raczej nie korzysta się podczas jazdy po mieście, W związku z tym – zamiast rozbudowanych przerzutek, w tych rowerach ma się do czynienia np. z 7-biegowymi systemami przełożeń. Takie rozwiązanie jest absolutnie wystarczające podczas rekreacyjnej jazdy czy też codziennych podróży do pracy czy na zakupy.

Rowery miejskie to idealna propozycja dla osób traktujących jednoślady przede wszystkim jako środki do codziennego transportu. W przypadku produktów marki Le Grand można przy tym liczyć na naprawdę unikalny design, który zdecydowanie pozwoli się wyróżnić w miejskiej dżungli.

Bartosz N. • 28 kwietnia 2017


Previous Post

Next Post