Kross Warszawa

PORADY I SKLEP Z ROWERAMI MARKI KROSS W WARSZAWIE

Akcesoria Kross

Nie tylko rowery, czyli akcesoria Kross dla kolarzy

Akcesoria KrossDoskonale wiadomo, że przygotowując się do sezonu, trzeba zadbać nie tylko o swój rower, ale także o akcesoria. Kross jako jeden z czołowych producentów jednośladów, posiada bardzo szeroką ofertę produktów i dodatków, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym kolarzom. Niektóre z nich stanowią element wyposażenia, który może okazać się niezbędny nawet podczas okazjonalnej, rekreacyjnej jazdy.

Akcesoria Kross na dłuższe podróże

Przygotowując się do dłuższej rowerowej wyprawy, trzeba zaopatrzyć się w pewne niezbędne akcesoria. Kross to producent bardzo wielu użytecznych gadżetów, które przypadną do gustu m.in. zwolennikom kolarstwa trekkingowego.

Oprócz szerokiego wyboru oświetlenia tej marki, warto zwrócić uwagę np. na mapniki. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ oprócz zapewniania przestrzeni bagażowej, zdecydowanie ułatwia korzystanie z mapy, chroniąc przed zgubieniem się np. na leśnych ścieżkach.

Kross jest także producentem bardzo użytecznych bukłaków, które można umieścić w plecaku rowerowym. Dzięki takiemu gadżetowi można zapewnić sobie wygodny dostęp do wody podczas jazdy – bez konieczności zatrzymywania się. Wystarczy tylko sięgnąć po rurkę przymocowaną do szelki plecaka!

Komfort w trakcie jazdy na rowerze

Kross jest także producentem szerokiego wyboru odzieży rowerowej – od skarpetek po kurtki. Warto zwrócić uwagę, że uprawianie kolarstwa na poważnie wymaga stosowania specjalnych typów ubrań – szortów, dopasowanych skarpetek oraz dobrze przylegających koszulek. Kross doskonale rozumie potrzeby rowerzystów, w związku z czym warto zdecydować się na asortyment właśnie tej marki.

W ofercie Kross znaleźć można także wiele rodzajów gripów, które pozwalają na wygodny chwyt podczas wielogodzinnej jazdy. Oprócz tego nie można pominąć faktu, że producent ten oferuje także szeroki wybór kasków, które są niezbędnym elementem wyposażenia podczas uprawiania kolarstwa.

Akcesoria Kross obejmują szereg bardzo ciekawych propozycji. Nawet jeżeli traktujemy kolarstwo jedynie jako rekreację, warto przyjrzeć się zróżnicowanej ofercie produktów z tej kategorii.

Bartosz N. • 20 czerwca 2017


Previous Post

Next Post