Kross Warszawa

PORADY I SKLEP Z ROWERAMI MARKI KROSS W WARSZAWIE

Kross szosowy

Jednoślady marki Kross – szosowy rower na każdą kieszeń

Kross szosowyWśród osób interesujących się kolarstwem, naprawdę trudno o kogoś, kto nie słyszałby o marce Kross. Szosowy, górski czy trekkingowy – ten polski producent rowerów zyskał sobie wyjątkowo dobrą opinię wśród rowerzystów na całym świecie. Szczególnie warto przyjrzeć się segmentowi kolarzówek – znaleźć tam można wiele ciekawych propozycji, które pozwolą na doskonałe wrażenia z jazdy.

Dlaczego Kross? Szosowy rower od renomowanego producenta

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę marki Kross? Szosowy rower powinien wyróżniać się lekką, aerodynamiczną konstrukcją oraz dużą sztywnością boczną. Poza tym w tego typu pojazdach nacisk kładziony jest na dobry osprzęt – precyzyjne przerzutki oraz mocne hamulce – pozwalający czuć się pewnie podczas osiągania dużych prędkości oraz pokonywania trudnych zakrętów. W przypadku szosówek marki Kross możemy być pewni, że rower zapewni wszystko to, czego szuka się w jednośladach tego typu.

Różne typy szosówek

Oferta marki Kross jest bardzo zróżnicowana. Wśród rowerów tego producenta znajdziemy zarówno najprostsze szosówki, przeznaczone dla osób dopiero zaczynających przygodę z tą dyscypliną kolarstwa, jak i zaawansowane pojazdy przeznaczone dla profesjonalistów.

Najprostsze modele, takie jak seria Pulso, oparte są na aluminiowej ramie. Choć stosowany osprzęt należy raczej do niższych półek marki Shimano, to stosunek ceny do jakości jest tutaj na naprawdę wysokim poziomie – rowery z tej kolekcji można zdobyć w przedziale cenowym 2-3 tysięcy złotych.

Z kolei seria Vento jest przeznaczona dla bardziej wymagających entuzjastów kolarstwa. Na szczególną uwagę zasługuje Vento TE, który jest obecnie topowym modelem tej marki. Osprzęt SRAM zapewnia wyjątkową precyzję sterowania. Natomiast karbonowa rama sprawia, że jest on niezwykle lekki. Wszystko to skutkuje tym, że jest to rower pozwalający na uzyskiwanie doskonałych osiągów i z pewnością warto wypatrywać go podczas prestiżowych wyścigów.

Jeżeli kogoś interesują profesjonalne rozwiązania, z pewnością warto zdecydować się na ofertę marki Kross. Szosowy rower od tego producenta to bardzo dobry wybór. Z pewnością warto przyjrzeć się także innym typów jednośladów marki Kross – np. kolekcji Level z kategorii MTB-XC czy też niezwykle interesującym damkom z serii LEA.

Bartosz N. • 17 września 2017


Previous Post

Next Post