Kross Warszawa

PORADY I SKLEP Z ROWERAMI MARKI KROSS W WARSZAWIE

Damski Kross

Czy warto wybrać rower damski Kross?

Damski KrossDoskonale wiadomo, że kobiety bardzo chętnie decydują się na rower damski. Kross, jako marka oferująca jednoślady z niemal każdej kategorii, ma w swoim katalogu także bardzo wiele damek.

Czy warto decydować się na rozwiązania tej firmy?

Czym wyróżniają się na tle innych produktów tego typu?

Czym charakteryzują się popularne damki?

Dla wielu osób rower damski, to przede wszystkim miejska holenderka, charakteryzująca się specjalną, obniżoną górną częścią ramy, która ułatwia zajmowanie pozycji na jednośladzie. Jednak oferta tego typu produktów jest zdecydowanie szersza i nie ogranicza się tylko do najprostszych rowerów.

Segment rowerów damskich obejmuje propozycje z zakresu rowerów crossowych, kolarzówek czy też zaawansowanych pojazdów MTB. Czym cechują się te produkty?

Także w nowoczesnych rowerach – podobnie jak w rozwiązaniach klasycznych – główna różnica widoczna jest w sposobie poprowadzenia górnej rury. Wprawdzie w bardziej zaawansowanych konstrukcjach nie jest ona tak drastycznie nisko, jak w tradycyjnych holenderkach (w końcu unika się osłabienia sztywności ramy) – jednak jej odpowiednie wyprofilowanie i tak ułatwia zajmowanie pozycji na rowerze.

Inne różnice pomiędzy męskimi, a damskimi wersjami rowerów dotyczą przede wszystkim odległości między siodełkiem a kierownicą. W związku z różnicami związanymi z budową ciała kobiet, w przypadku damek odległość ta jest krótsza niż w męskich jednośladach. W związku z tym na tego typu rowerach zajmuje się bardziej wyprostowaną pozycję.

Wybierając rower damski – Kross, a może inna marka?

Dlaczego wybierając rower damski, Kross może okazać się strzałem w dziesiątkę? Przede wszystkim dlatego, że marka ta ma bardzo szeroką ofertę – a w konsekwencji nie będzie problemu ze znalezieniem rozwiązania na niemal każdą kieszeń.

Jednocześnie w każdym rowerze można liczyć na bardzo dobrej jakości osprzęt oraz wykonanie z troską o jak największą efektywność wysiłku podczas uprawiania kolarstwa.

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na rower męski, czy damski – Kross to marka doskonale rozumiejąca potrzeby kolarzy, bez względu na płeć, wiek czy też poziom zaawansowania.

Bartosz N. • 14 lipca 2017


Previous Post

Next Post